USUWANIE ODCISKÓW

Do jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów podologii należy usuwanie odcisków. Kiedy już będzie po wszystkim, odczujesz wyraźną ulgę i zapomnisz o dokuczliwym bólu podczas chodzenia.

USUWANIE NAGNIOTKÓW

Nie możesz sobie poradzić ze zgrubieniami na palcach u stóp, które utrudniają chodzenie? Nagniotki często określa się mianem odcisków, dlatego oprócz wykonania zabiegu podologii ważne jest, aby dbać o systematyczną pielęgnację stóp, aby uniknąć ewentualnych deformacji.

POPĘKANE PIĘTY

Popękane pięty to dość częsta przypadłość spowodowana nadmiernym wysuszeniem skóry lub niedoborem witaminy A. Zazwyczaj jest to problem wyłącznie kosmetyczny, ale wizyta u podologa oraz konsultacja dietetyczna mogą okazać się nieocenione w zwalczeniu tego problemu.

Poddając się zabiegom podologii, dbasz zarówno o zdrowie, jak i o wygląd swoich stóp. W naszym gabinecie w Błoniu skorzystasz z pełnej oferty zabiegowej.

 

 

 

USUWANIE MODZELI

Modzele powstają zazwyczaj wskutek używania nieodpowiedniego obuwia, co powoduje stałe otarcie danego miejsca na stopie. Najlepszym wyjściem jest wizyta u podologa, który skutecznie usunie modzele bez ryzyka dla Twojego zdrowia.

USUWANIE KURZAJEK, BRODAWEK

Dzięki doświadczeniu i wiedzy wiemy, jak bezboleśnie usuwać kurzajki. Do zabiegów używamy specjalnych preparatów pielęgnacyjnych, które minimalizują ryzyko nawracania kurzajek.

SPERSONALIZOWANE WKŁADKI 3D

Pacjentom z problemami ortopedycznymi proponujemy wkładki 3D, frezowane w materiale wielowarstwowym i projektowane metodą komputerową.

KLAMRY VHO GEHWOL

W przypadku wrastania paznokcia, polecamy naszym pacjentom stosowanie specjalnych klamr, które zapobiegają deformacji płytki paznokciowej. Klamry są łatwe do założenia i skutecznie zwalczają dolegliwości. Ponadto, samo naklejanie jest bezbolesne, a dobrze umieszczona klamra omija miejsce zapalne.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA

Jeśli zmagasz się z ubytkiem paznokcia – spowodowanym uszkodzeniem mechanicznym lub zmianami chorobowymi – powinieneś udać się do podologa i dokonać jego rekonstrukcji. Naszym pacjentom oferujemy bezpieczne rozwiązania przy użyciu najnowszego sprzętu, dzięki czemu Twój paznokieć odzyska swój dawny wygląd bez ryzyka dla zdrowia.

RURKI KORYGUJĄCE WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

Nieprawidłowe obcinanie, złe obuwie, inaczej uniesione palce podczas chodzenia – to główne przyczyny wrastających paznokci. Podczas jednej wizyty w naszym salonie kosmetycznym pozbędziesz się problemu, a nasi specjaliści udzielą Ci sprawdzonych rad na temat codziennej pielęgnacji stóp i dbania o ich zdrowie.

www.aloesmed.eu

Kontakt

605 959 293

dorotapolka@wp.pl

Adres

ul. Powstańców 27

05-870 Błonie